Obejmy do rur 

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz informacji na temat obejm rurowych

Szybkozłącza i obejmy na rury

Obejmy do rur umożliwiają szybkie i wygodne połączenie różnych elementów instalacji transportu pneumatycznego, takich jak: rury, kolana rurowe, trójniki i redukcje. W zależności od specyfiki instalacji może zaistnieć potrzeba zastosowania różnego rodzaju połączeń, dlatego nasza oferta obejm rurowych uwzględnia:

 • standardowe obejmy aluminiowe DVK-6 o różnych średnicach i długościach,

 • obejmy aluminiowe z opcją szybkiego zacisku: DVK-6 FIX i DVK-6 EL,

 • standardowe wysokociśnieniowe obejmy aluminiowe DVK-HD,

 • wysokociśnieniowe obejmy aluminiowe z opcją szybkiego zacisku DVK-HD QC,

 • obejmy aluminiowe z odciążeniem DVK-HD TR dla rurociągów, w których występują duże naprężenia wzdłużne,

 • obejmy nierdzewne DVK-SS.

Jak zbudowane są obejmy na rury?

Obejmy z serii DVK-6 oraz DVK-HD, to opatentowana konstrukcja dla rur o różnych średnicach. Trwałą obudowę wykonuje się z aluminium lub ze stali nierdzewnej, a szyna ze śrubami pozwala na kontrolę zacisku. Znajdująca się wewnątrz obejmy uszczelka, zapewnia ciągłość i szczelność instalacji oraz stanowi zabezpieczenie przed niekontrolowanym osuwaniem się rur.

 

Obejmy rurowe dostępne są w szerokiej gamie wymiarów i konfiguracji, co ułatwia dobór odpowiedniego produktu do wymagań projektowych. W zależności od wersji obejmy przeznaczone są do pracy wewnątrz hal produkcyjnych lub na rurociągach zewnętrznych.

 

Nasze produkty znalazły już zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej i automotive.

5 największych zalet obejm rurowych w Avirago

 • solidna, opatentowana konstrukcja aluminiowa lub nierdzewna zapewniająca trwałość funkcjonowania,

 • proces produkcji poddany rygorystycznym wymaganiom i ciągłej kontroli jakości,

 • szeroki zakres rozmiarów umożliwiający dostosowanie do wymagań projektowych,

 • duży asortyment dostępny w magazynie,

 • szerokie zastosowanie w przemyśle.

 

Bogata oferta produktów dostępnych w magazynie oraz wysyłka bezpośrednio do Klienta to gwarancja sprawnej i szybkiej realizacji zamówienia. Każda przesyłka jest pakowana i zabezpieczana tak, aby dostarczony produkt był od razu gotowy do montażu.

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą obejm do rur? Zapraszamy do kontaktu. Nasi Klienci mogą wybierać spośród wysokiej jakości produktów uznanych, europejskich producentów elementów stalowych instalacji przemysłowych. Oferujemy szeroki wybór obejm rurowych w różnych wymiarach. W razie potrzeby zapewniamy także profesjonalne doradztwo przy dobrze produktu.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności