Avirago - technologie ze stali nierdzewnej

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem najbardziej uznanych europejskich producentów armatury spożywczej i higienicznej. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do przemysłu spożywczego i chemicznego.

 

Od 2013 roku jako Avirago dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości:

Zbiorniki ze stali nierdzewnej

w tym zbiorniki magazynowe, zbiorniki browarnicze i płaszcze pillow plates,

Elementy instalacji transportu pneumatycznego

Armaturę spożywczą i higieniczną

Co nas wyróżnia?

Zastanawiasz się, dlaczego warto współpracować właśnie z naszą firmą? Poznaj nasze mocne strony:

 

 • Avirago to przedstawiciel renomowanych europejskich producentów armatury ze stali nierdzewnej,
 • polska, rodzinna firma,
 • niewielki zespół, który zapewnia indywidualny kontakt i kompleksową obsługę,
 • elastyczne i rzetelne podejście do każdego projektu,
 • szeroki wybór produktów i wersji ich wykonania,
 • konkurencyjne ceny,
 • profesjonalne doradztwo w doborze właściwego produktu,
 • szybka dostawa – nasz magazyn jest zlokalizowany w centralnej Polsce, dzięki czemu możemy zapewnić szybką realizację zamówienia i sprawną dostawę produktów na terenie całego kraju.

Historia firmy Avirago

2013 r.

Ponad 25 lat doświadczenia, 4 branże technologiczne, setki spotkań i tysiące godzin pracy wynikającej z pasji. To wszystko doprowadziło do założenia firmy Avirago w 2013 roku przez Sławomira Kramarza. Korzystając z doświadczenia zdobywanego przez lata w małych i dużych przedsiębiorstwach, gdzie mieliśmy okazję współpracować zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi kontrahentami, rozpoczęliśmy własną działalność w dziedzinie dostarczania technologii dla przemysłu.

 

Już na początku swojej działalności Avirago stało się przedstawicielem silnych europejskich marek. Bogata i kompleksowa oferta sprawiła, że Klientami naszej firmy zostały zarówno niewielkie zakłady produkcyjne, jak i potężne, międzynarodowe koncerny.

2016 r.

Trzy lata później w 2016 roku nasz zespół powiększył się. Do rodzinnego biznesu dołączył syn Sławomira - Oskar Kramarz. Połączenie ogromnego doświadczenia oraz innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów biznesowych i technologicznych zaowocowało mnogością zrealizowanych projektów i rosnącą liczbą lojalnych Klientów

2017 r.

W 2017 roku Avirago zostało oficjalnym, polskim przedstawicielem firmy GORTANI - czołowego włoskiego producenta zbiorników nierdzewnych. Jest to kolejny krok w kierunku rozwoju przedsiębiorstwa oraz rozszerzenia oferty.

2020 r.

Kontynuujemy swoją misję dostarczania Klientom wysokiej jakości produktów oraz budujemy stale dobre imię polskiego biznesu rodzinnego.

Nasz zespół

Od lat rzetelnie pracujemy na sukces naszej firmy. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta - wysoka jakość produktów, dopasowanie do potrzeb i 100% zadowolenie ze współpracy z naszą firmą są dla nas priorytetami. Poznaj nasz zespół i dowiedz się, w czym mogą Ci pomóc nasi specjaliści.

Sławomir Kramarz

Sławomir Kramarz - Commercial Director

+48 606 947 447

Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz informacji na temat:

 • armatury spożywczej i higienicznej
 • elementów instalacji transportu pneumatycznego
Oskar Kramarz

Oskar Kramarz - Marketing Executive

+48 605 905 999

Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz informacji na temat:

 • zbiorników ze stali nierdzewnej
 • elementów instalacji transportu pneumatycznego

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt – zachęcamy do przesyłania zapytań ofertowych za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się poniżej lub drogą mailową na adres avirago. Po otrzymaniu niezbędnych informacji nasi specjaliści przygotują wycenę zamówienia oraz udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania techniczne.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności