Szybkozłącza rurowe aluminiowe DVK-HD QC

  • Materiał obudowy: stop aluminium AlMgSi 0.5 F22
  • Do rur o średnicach zewnętrznych: od 60.3 mm do 168.3 mm
  • Próżnia: do 0.2 bar
  • Ciśnienie: do 2.0 bar (w zależności od rozmiaru)
  • Uszczelka standardowa: EPDM (biała, -30°C /+120°C - bezpieczna dla żywności) lub nitryl (biała, -20°C /+80°C - bezpieczna dla żywności)
  • Obejma testowana przez TÜV
  • Wyposażone w pasek uziemiający

 

Szybkozłącza DVK-HD QC do transportu pneumatycznego

Szybkozłącza rurowe aluminiowe DVK-HD QC idealnie nadają się do szybkiego i bezpiecznego montażu rurociągów transportu pneumatycznego. Złącza zamyka się za pomocą dwóch dźwigni zaciskowych, które mogą zostać zablokowane w dowolnym położeniu przez proste pociągnięcie do góry. Szybkozłącza DVK-HD QC świetnie sprawdzają się w sytuacjach, gdy konieczna jest naprawa lub szybka zmiana przebiegu rurociągu.

Jak zbudowane są złącza DVK-HD?

Obejmy DVK-HD QC tworzone są z myślą o wygodzie użytkowania oraz sprawnym montażu i demontażu rurociągu. Trwała, aluminiowa konstrukcja gwarantuje długą żywotność produktu oraz estetyczny wygląd. Uszczelka znajdująca się w otworze rurowym wyposażona jest w miedziany pasek uziemiający zapewniający bezpieczeństwo użytkowania. Obejmy DVK-HD QC produkowane są w wersjach dla rur o średnicach od 60.3 mm do 168.3 mm.

Zastosowanie

Szybkozłącza DVK-HD to doskonałe rozwiązanie dla zakładów wykorzystujących ciśnieniowe linie przesyłowe transportu pneumatycznego. Świetnie sprawdzą się również w przedsiębiorstwach oraz ośrodkach badawczo-rozwojowych, gdzie często dokonuje się modyfikacji biegu rurociągu.

 

Uwaga: produkt dostępny wyłącznie na indywidualne zamówienie.

 

Zastanawiasz się, jaki produkt wybrać?
Zadzwoń, doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności