Rury pneumatyczne

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz informacji na temat rur pneumatycznych

Rury spożywcze do transportu pneumatycznego

Rury pneumatyczne to podstawowy składnik większości instalacji transportu pneumatycznego. Pozwalają na przenoszenie medium na prostych odcinkach, a także ochraniają przed czynnikami zewnętrznymi materiał znajdujący się wewnątrz rurociągu.

 

Nasza oferta rur pneumatycznych obejmuje:

  • rury ze stali nierdzewnej (standardowo AISI 304 - dostępne również inne wykonania jak AISI 316L, AISI 316Ti czy AISI 321)
  • rury aluminiowe (wykonanie: AlMgSi 0.5 F22 (AW-6060 T66), F18 i F16),
  • rury szklane ze szkła boro-krzemowego 3.3.

Produkty Avirago mogą być wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Oferowane przez nas rury pneumatyczne znajdą zastosowanie m.in. w sektorze chemicznym, automotive, spożywczym oraz kosmetycznym.

Najwyższa jakość wykonania

Wytwarzanie rur pneumatycznych odbywa się przy zastosowaniu zaawansowanej technologii, która gwarantuje najwyższą jakość wykonania produktu końcowego. Spawy są idealnie wygładzone, co przekłada się nie tylko na trwałość użytkowania, ale również na ograniczenie możliwości przylegania transportowanego medium oraz na niezwykle estetyczny wygląd produktu.

 

W Avirago zapewniamy rury pneumatyczne w szerokiej gamie wymiarów. Dostępność produktów tak zróżnicowanych pod względem parametrów ułatwia dobór najlepszego rozwiązania do konkretnych wymagań projektowych.

3 największe zalety rur pneumatycznych w Avirago

  • do produkcji rur wykorzystano certyfikowane materiały wysokiej jakości,
  • powierzchnia produktu jest pozbawiona niewygładzonych spawów i wad,
  • wysoka jakość produktu jest na bieżąco kontrolowana w czasie procesu produkcyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rur pneumatycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były w 100% zgodne z oczekiwaniami klientów – ich wysoka jakość jest naszym priorytetem. W ofercie Avirago znajdują się rury pneumatyczne renomowanych, europejskich marek. Jeśli zainteresował Cię, któryś z produktów lub masz pytania do naszych specjalistów, skontaktuj się z nami.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności