Redukcje rurowe

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz informacji na temat redukcji rurowych

Redukcje rurowe - zastosowanie, rodzaje

Redukcje rurowe to idealne rozwiązanie dla projektów, gdzie występuje potrzeba zmiany stosowanej średnicy na długości rurociągu. Redukcja rurowa umożliwia połączenie i zachowanie ciągłości instalacji w miejscach, gdzie występują różne średnice rur.

 

W naszej ofercie redukcji rurowych znajdują się:

  • standardowe redukcje rurowe ze stali nierdzewnej AISI 304/1.4301 (materiały AISI 304L, AISI 316/316L, AISI 316Ti dostępne w ramach indywidualnego wykonania),

  • redukcje rurowe nierdzewne trudnościeralne do mediów abrazyjnych,

  • redukcje ze szkła boro-krzemowego 3.3.

Trwałość, estetyka i niezawodność

Redukcje rurowe, które znajdziesz w ofercie Avirago, wytwarzane są przy zastosowaniu zaawansowanych urządzeń do cięcia laserowego pod nadzorem wykwalifikowanej kadry. Dopracowany do perfekcji proces produkcyjny, gwarantuje uzyskanie finalnego produktu pozbawionego wad konstrukcyjnych z idealnie wygładzonymi spawami. W efekcie otrzymywane są niezwykle trwałe i estetyczne redukcje rurowe.

 

Oferowane przez nas redukcje rurowe mają następujące zalety:

  • wysoka jakość materiałów użytych do produkcji potwierdzana certyfikatami,

  • estetyczna powierzchnia całkowicie wolna od wad i niewygładzonych spawów,

  • proces produkcji poddany rygorystycznym wymaganiom i ciągłej kontroli jakości,

  • możliwość ich zastosowania w wielu gałęziach przemysłu – np. w branży chemicznej, spożywczej, automotive, kosmetycznej.

Redukcje rurowe w wymiarach typowych i niestandardowych

Redukcje rurowe dostępne są w szerokiej gamie wymiarów i konfiguracji, co ułatwia dobór najlepszego rozwiązania, dopasowanego do określonych wymagań projektowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, umożliwiamy również realizację niestandardowych redukcji rurowych stalowych.

 

Chciałbyś skorzystać z naszej oferty redukcji rurowych lub potrzebujesz pomocy w doborze najlepszego produktu? Skontaktuj się z naszymi specjalistami – naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę. Dysponujemy bogatym asortymentem redukcji rurowych o różnych wymiarach i dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie produkt w 100% zgodny z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności