Kolana rurowe

Oskar Kramarz

Oskar Kramarz

+48 605 905 999
Sławomir Kramarz

Sławomir Kramarz

+48 606 947 447

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz informacji na temat

kolan rurowych

Łuki rurowe (kolana rurowe) - nierdzewne, aluminiowe, szklane

Kolana rurowe to nieodłączny element większości instalacji transportu pneumatycznego oraz innego rodzaju rurociągów przesyłowych. Z powodzeniem mogą być stosowane do mediów sypkich i płynnych, a także w projektach, gdzie konieczne jest wykorzystanie nierdzewnych kolan rurowych o wysokich parametrach jakościowych.

 

Użycie zaawansowanej technologii w procesie wytwarzania kolan gwarantuje, że łuki są wolne od pofałdowań i wybrzuszeń. Dzięki idealnie wygładzonym spawom, powierzchnie wewnętrzne kolan są gładkie, co ogranicza możliwość przylegania transportowanego produktu. Nie bez znaczenia jest także niezwykle estetyczny wygląd produktu końcowego.

Szeroki wybór rodzajów i wymiarów kolan

Oferta łuków giętych obejmuje:

  • standardowe kolana ze stali nierdzewnej AISI 304/1.4301 (materiały AISI 304L, AISI 316/316L, AISI 316Ti dostępne na indywidualne zamówienie),

  • kolana nierdzewne trudnościeralne do mediów abrazyjnych,

  • kolana nierdzewne do rurociągów pneumatycznych,

  • kolana aluminiowe AlMgSi 0.5 F22 (AW-6060 T66)

  • łuki ze szkła boro-krzemowego 3.3.

 

Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór kolan rurowych. Oferujemy kolana w różnych wymiarach i konfiguracjach, dzięki czemu bez trudności dopasujesz odpowiedni produkt do konkretnych wymagań projektowych. Nasza oferta obejmuje zarówno kolana rurowe w standardowych wymiarach, jak i niestandardowe łuki gięte stalowe i aluminiowe.

Zalety i zastosowanie kolan rurowych

Największymi zaletami oferowanych przez nas produktów są:

  • wysoka jakość materiałów użytych do produkcji potwierdzana certyfikatami,

  • estetyczna powierzchnia całkowicie wolna od wad, wybrzuszeń i niewygładzonych spawów,

  • zautomatyzowany proces produkcji, poddany rygorystycznym wymaganiom i stałej kontroli jakości,

  • szeroki wybór produktów dostępnych w magazynie – różnorodne rozmiary i konfiguracje.

Nasze produkty mogą być wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Znajdują zastosowanie m.in. w branży spożywczej, kosmetycznej, biotechnologicznej, chemicznej i automotive.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kolan rurowych ze stali nierdzewnej oraz aluminium. Naszym klientom gwarantujemy szybką realizację zamówienia i kompleksową obsługę. Produkty do wysyłki pakujemy i zabezpieczamy w taki sposób, by nie zostały uszkodzone podczas transportu i były gotowe do montażu od razu po otrzymaniu przesyłki. W razie potrzeby nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania techniczne oraz pomogą Ci wybrać najlepszy produkt. Skontaktuj się z nami!

Oskar Kramarz

Oskar Kramarz

+48 605 905 999
Sławomir Kramarz

Sławomir Kramarz

+48 606 947 447

Zastanawiasz się, jaki produkt wybrać?

Zadzwoń, doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności