Rury aluminiowe do transportu pneumatycznego

  • Materiał: stop aluminium AlMgSi 0.5 F22/6060 T66
  • Średnice zewnętrzne: od 38.0 do 100.0 mm
  • Grubość ścianki: 1.5 mm / 2.0 mm
  • Domyślna długość odcinków: 6 metrów (możliwość cięcia)
  • Opcjonalnie: specjalne zaślepki do zabezpieczenia wnętrza rur przed kurzem i brudem.

 

Rury aluminiowe pneumatyczne

Rury aluminiowe przeznaczone do zastosowania w instalacjach transportu pneumatycznego produkowane są z wysokiej klasy stopów aluminium. Szeroka dostępność wymiarów (średnic i grubości ścianek) umożliwia swobodne dopasowanie produktu do potrzeb projektu.

Budowa

Oferowane rury aluminiowe charakteryzują się niezwykle gładką i wolną od pofałdowań powierzchnią wewnętrzną i zewnętrzną. Zapewnia to niezakłócone i swobodne przenoszenie transportowanego medium. Końce rur poddawane wygładzaniu gwarantują bezproblemowy proces montażu i dopasowanie instalacji.

 

Standardowa długość pojedynczego odcinka rury aluminiowej wynosi 6 metrów.

Możliwość cięcia

Każdy ze standardowych odcinków na życzenie Klienta może zostać poddany cięciu. Proces ten odbywa się w pełni laserowo i nadzorowany jest przez wykwalifikowany i doświadczony personel dbający o jakość produktu.

Zastosowanie

Rury aluminiowe pneumatyczne znajdują swoje zastosowanie w różnych liniach przesyłowych transportu pneumatycznego. Ich obecność można zaobserwować w wielu branżach, między innymi w przemyśle produkcji tworzyw sztucznych oraz opakowań, a także w innych obszarach, gdzie stosuje się transport pneumatyczny granulatów.

 

Zastanawiasz się, jaki produkt wybrać?
Zadzwoń, doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności