Referencje

Chciałabym wyrazić swoje zadowolenie z jakości obsługi klienta i doradztwa technicznego. Działania charakteryzowały się profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do sprawy. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomenduję Państwa firmę.
Standard obsługi klienta jest taki jak powinien być, czyli wszystkie sprawy można w przystępny sposób doprecyzować. W mojej ocenie można Państwa Firmę polecać do współpracy.
Jakość produktu jest na wysokim poziomie. Standard obsługi oraz komunikacja spełniają nasze oczekiwania. Firma Avirago jest kontrahentem godnym polecenia.
Produkty spełniły nasze oczekiwania, ale przede wszystkim pragniemy podziękować, że pomimo, iż w ofercie był dłuższy termin oczekiwania na realizację zamówienia, produkty otrzymaliśmy dużo wcześniej, na czym nam bardzo zależało. Realizacja zamówienia przebiegła bardzo sprawnie.
Wykonanie jest bardzo dobre, solidne, a wygląd zrobił wrażenie na wszystkich. Śmiało mogę polecić Państwa zbiorniki.
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności