Złącza ENO/GAROLLA

  • Materiał wykonania końcówki i obejmy: stal nierdzewna w gatunku AISI 304L
  • Dostępne w rozmiarach: DN40 ÷ DN100
  • Możliwe zastosowanie: produkcja wina

 

Nierdzewne złącza ENO/GAROLLA

Złącze ENO:GAROLLA
Złącze ENO/GAROLLA ze stali nierdzewnej

 

W złączach Eno/Garolla połączenie realizowane jest za pomocą dwóch końcówek z kołnierzem (talerzem), umieszczonej pomiędzy nimi uszczelki EPDM oraz obejmy skręcanej za pomocą śruby z nakrętką motylkową.

 

Ten rodzaj złączy jest charakterystyczny dla sektora produkcji wina.

Zalety i zastosowanie

Podstawowymi zaletami złączy tego typu są ich trwałość oraz łatwość operacji montażu i demontażu, które może realizować jedna osoba bez użycia jakichkolwiek narzędzi lub pomocy. Należy jednak pamiętać, że złącza te nie są łatwe do utrzymania w higienie, co wyklucza ich zastosowanie w procesie butelkowania.

 

Powszechnie używane są w trakcie wszystkich innych etapów procesu produkcji wina. Umożliwiają realizację połączeń rurowych pomiędzy:

  • maszynami do produkcji wina,
  • zbiornikami na wino,
  • pompami oraz innymi urządzeniami.

 

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności