Złącza BSP GAS

Asortyment obejmuje:

  • kompletne złącze (śrubunki),
  • nyple,
  • mufy,
  • redukcje,
  • trójniki,
  • końcówki do węży gumowych i węży z tworzyw sztucznych.

Złącza BSP GAS ze stali nierdzewnej

Złącze BPS GAS
Złącze BPS GAS

 

Złącza nierdzewne BSP GAS z gwintem rurowym calowym (gwint calowy Whitwortha) według UNI EN ISO 228-1 należą do najbardziej rozpowszechnionych rodzajów połączeń rurowych na świecie. Złącza produkowane są ze stali nierdzewnych w gatunkach AISI 304L lub AISI 316L i obejmują szeroki wachlarz kształtek. Używane są również jako przyłącza procesowe w wielu typach zaworów o różnorodnym zastosowaniu, wziernikach, filtrach oraz innych elementach armatury.

 

Dostępne w rozmiarach G¼÷ G3”.

Budowa złączy BSP GAS

Podstawowe złącze BSP GAS składa się z dwóch odpowiednio wyprofilowanych króćców oraz łączącej je nakrętki. Kształtki mogą posiadać gwinty wewnętrzne lub zewnętrzne, a także kombinację obu wersji. Uszczelnienie gwintów realizuje się zazwyczaj z użyciem taśmy teflonowej.

Zastosowanie

Stosowanie tego typu połączeń zarezerwowane jest dla obszarów, w których nie występuje bezpośredni kontakt z produktem lub żywnością. Poza przemysłem spożywczym zastosowanie złączy nierdzewnych BSP do połączeń rurowych jest w zasadzie ograniczone tylko parametrami ciśnienia oraz odpornością materiałów, z jakich złącze zostało wyprodukowane.

 

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności