Zbiorniki pośredniczące BBT

  • Pojemność: 10-200 hl
  • Ciśnienie robocze: do 3 bar P.E.D. 2014/68/EU.
  • Materiał: stal nierdzewna AISI 304/304L
  • Poduszki chłodzące: tak (w części cylindrycznej)
  • Termoizolacja: poliuretanowa, na całej powierzchni (z wyjątkiem kopuły)
  • Wykończenie zewnętrzne: satyna
  • Powierzchnie wewnętrzne: poler lustrzany Ra ≤ 0,05 μm

 

Zbiorniki pośredniczące BBT ze stali nierdzewnej

Bright Beer Tanks, tzw. zbiorniki pośredniczące BBT i zbiorniki cylindryczne stosuje się do magazynowania napojów pod ciśnieniem. Zasadniczo służą do czasowego przechowywania czystego produktu bezpośrednio przed procesem napełniania. Często wykonuje się w nich nawęglanie lub aromatyzowanie napojów oraz inne, końcowe operacje w trakcie produkcji piwa, wina, czy też cydru.

Bright Beer Tanks do browaru rzemieślniczego

Wysoka jakość wykonania zbiorników BBT oraz dopracowana technologia termoregulacyjna zapewniają doskonałe warunki do wytwarzania wysokiej jakości produktu. Co więcej, dostępna w standardzie lustrzana powierzchnia wewnętrzna, ogranicza przyleganie cząstek produktu, co umożliwia zachowanie wysokich standardów higienicznych.

 

Lustrzane wykończenie powierzchni wewnętrznych zbiorników zmniejsza zużycie wody, energii i środków myjących w procesie mycia CIP, co daje pozytywny efekt ekonomiczny. Dla środowiska naturalnego niebagatelne znaczenie mają takie elementy jak oszczędność wody oraz redukcja ilości wytwarzanych ścieków.

 

Masz własny browar rzemieślniczy i poszukujesz wysokiej jakości zbiorników BBT? Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

 

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności