Zbiorniki magazynowe

  • Pojemność: 5-800 hl
  • Materiał: stal nierdzewna AISI 304/304L (opcjonalnie: części mające kontakt z medium AISI 316L)
  • Kieszenie chłodzące: opcjonalnie
  • Wskaźnik poziomu: opcjonalnie
  • Wykończenie zewnętrzne: mazerowanie/satyna
  • Powierzchnie wewnętrzne: polerowane
  • Możliwość instalacji wyposażenia dodatkowego.
  • Dostępne akcesoria (przykładowe): mieszadło, wskaźnik poziomu, kieszenie chłodzące, podgrzewacze, pompy regulacyjne, termometry, dodatkowe włazy, zawory i króćce

 

Zbiorniki magazynowe ze stali nierdzewnej

Zbiorniki magazynowe ze stali nierdzewnej wykonuje się z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy detal. Dzięki swym walorom technicznym, a przede wszystkim lustrzanej powierzchni wewnętrznej, zapewniają idealne warunki do przechowywania produktów płynnych oraz są łatwe do czyszczenia.

 

Dodatkowo, szeroki wybór dostępnych akcesoriów oraz wyposażenia sprawiają, że każdy zbiornik można skonfigurować w zależności od potrzeb. Tym samym osiąga się maksymalną funkcjonalność w konkretnej aplikacji. W rezultacie zbiorniki magazynowe oprócz zadań podstawowych mogą równie dobrze spełniać wiele dodatkowych funkcji w procesie produkcji.

Zastosowanie zbiorników magazynowych

Zbiorniki magazynowe ze stali nierdzewnej zostały stworzone z myślą o przechowywaniu wina. Jednakże ich liczne zalety oraz duża funkcjonalność sprawiają, że doskonale nadają się także do przechowywania innego rodzaju płynów.

 

Z powodzeniem wykorzystuje się je do magazynowania napojów, alkoholi, mleka oraz innych materiałów płynnych i półpłynnych. Bardzo dobrze sprawdzają się w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, biotechnologicznym, chemicznym. Mogą być użytkowane również wszędzie tam, gdzie kluczowe znaczenie mają wysokie standardy higieniczne i odporność na korozję.

 

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności