Zbiorniki wielofunkcyjne

  • Pojemność: 15 hl
  • Wysokość: 1950 mm
  • Średnica: 1220 mm
  • Materiał: stal nierdzewna AISI 304/304L
  • Wykończenie zewnętrzne: mazerowanie/satyna
  • Powierzchnie wewnętrzne: polerowanie (≤ 0,1 μm
  • Możliwość transportu wózkiem paletowym: tak
  • Możliwość transportu wózkiem widłowym: tak
  • Składowanie pionowe: opcjonalnie (wraz z zabezpieczeniami)*

*Zdjęcia produktu przedstawiają wersję bez możliwości składowania pionowego.

 

Wielofunkcyjne zbiorniki paletowe

Wielofunkcyjne zbiorniki paletowe charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością, a także niezwykle estetycznym wyglądem. Nowatorski projekt, wypracowany przez wykwalifikowanych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem pozwala na to, aby zbiorniki były z powodzeniem eksploatowane przez szerokie grono użytkowników. Ten rodzaj zbiorników jest najbardziej godny uwagi dla użytkowników, dla których połączenie estetyki i funkcjonalności odgrywa kluczową rolę.

Do czego wykorzystuje się zbiorniki wielofunkcyjne?

Zbiorniki wielofunkcyjne nadają się do przechowywania płynnych produktów spożywczych. Z całą pewnością równie dobrze sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu chemicznego, kosmetycznego, biotechnologicznego do magazynowania produktów płynnych i półpłynnych. Duża mobilność oraz możliwość ustawienia jednego zbiornika na drugim pozwalają w sposób optymalny wykorzystać powierzchnię magazynową.

4 największe zalety wielofunkcyjnych zbiorników paletowych

Zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować w zbiorniki wielofunkcyjne? Poniżej przedstawiamy ich największe zalety.

Solidna konstrukcja

Wytrzymała rama zapewnia odporność produktu na czynniki zewnętrzne oraz umożliwia pionowe składowanie. Jednocześnie nie ogranicza dostępu do najważniejszych części zbiornika.

Perfekcyjne wykończenie

Wygładzone spawy, doskonała powierzchnia zewnętrzna i polerowanie wewnętrznej części zbiornika na poziomie ≤ 0,1 μm. Dbałość o każdy detal w procesie produkcji oraz idealne wykończenie gwarantują zachowanie najwyższych standardów higienicznych i niebywałą estetykę.

Wielofunkcyjna górna część

Ze względu na zachowanie minimalistycznej budowy zbiornika, wszelkie najważniejsze elementy takie jak zawór oddechowy, włazy rewizyjne czy króciec do nalewania zostały umieszczone w górnej części zbiornika. Jednocześnie stosunkowo duża średnica oraz odpowiedni rozstaw elementów gwarantują swobodny dostęp do każdego z nich. 

Możliwość przemieszczania

Konstrukcja zbiornika zaprojektowana została z myślą o możliwości jego transportowania wózkiem paletowym oraz wózkiem widłowym. Dzięki temu może on być w szybki i wygodny sposób przemieszczany między magazynami lub wewnątrz hali.

 

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności