Zbiorniki ze stali nierdzewnej

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz informacji na temat zbiorników ze stali nierdzewnej

Zbiorniki nierdzewne w ofercie Avirago

Jesteśmy przedstawicielem europejskich producentów zbiorników ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego, chemicznego, biotechnologicznego oraz browarów rzemieślniczych. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, funkcjonalnością oraz estetyką. Obecnie nasza oferta obejmuje m.in. nierdzewne zbiorniki:

  • magazynowe,
  • transportowe,
  • izolowane,
  • ciśnieniowe,
  • wielofunkcyjne,
  • segmentowe,
  • browarnicze,
  • kadzie.

Jak powstają nasze zbiorniki ze stali nierdzewnej?

proces produkcyjny zbiorników - ikona

1. Proces produkcyjny

Cała powierzchnia nowoczesnej hali produkcyjnej podzielona jest na sekcje, w których realizuje się poszczególne etapy produkcji. Cykl rozpoczyna się na specjalnej maszynie, która rozwija ogromny zwój blachy nierdzewnej, a wieńczy odbiór jakościowy gotowego zbiornika. Doskonale zaprojektowana fabryka jest zarządzana i kontrolowana przez wykwalifikowanych managerów oraz operatorów systemów produkcyjnych. Nowoczesne narzędzia informatyczne na bieżąco monitorują i wspierają optymalizację procesu produkcji każdego elementu, na każdym etapie produkcji.W efekcie, gotowe zbiorniki nierdzewne spełniają najwyższe kryteria techniczne i jakościowe. To przekłada się na wiele lat zadowolenia z ich użytkowania.

proces spawania zbiorników - ikona

2. Proces spawania

Poszycia zbiorników nierdzewnych spawa się na nowoczesnych, zautomatyzowanych i zrobotyzowanych stanowiskach spawalniczych. Za programowanie urządzeń oraz bieżącą kontrolę procesów spawalniczych odpowiedzialni są wysokiej klasy fachowcy. Proces spawania odbywa się zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi europejskimi normami spawalniczymi. Dokładne parametry i kryteria spawania wypracowano w wyniku długiego programu oceny opartego na testach mechanicznych i mikrostrukturalnych w certyfikowanych laboratoriach. Dodatkowo jakość procesów spawania weryfikują, na podstawie badań nieniszczących, wykwalifikowani inspektorzy spawalniczy. Konsekwencją tych działań są najwyższej jakości spoiny, wolne od wad oraz w pełni wygładzone.

badania i rozwój - ikona

3. Badania i rozwój

Innowacje to domena producentów, z którymi współpracujemy. Dzięki regularnie wprowadzanym ulepszeniom zbiorniki są zaawansowane technologicznie, bezpieczne oraz zdolne do długotrwałego użytku. Jednocześnie cały czas pozostają konkurencyjne pod względem ceny. Systematyczne inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz systemy projektowe, które wspomagają produkcję, składają się na trzy najważniejsze cechy oferowanych przez nas produktów: jakość, estetykę i funkcjonalność.

polerowanie zbiorników - ikona

4. Polerowanie

Cykl polerowania realizuje się za pomocą zautomatyzowanego i sterowanego elektronicznie centrum obróbczego. Dzięki temu uzyskuje się wysoką regularność i jednolitość polerowanych powierzchni. Wartość poziomu chropowatości nie przekracza 0,05 μm (standardowe wykonanie: 0,1 μm). Idealnie gładka powierzchnia wewnętrzna zbiorników ogranicza przyleganie cząstek, co w konsekwencji sprzyja racjonalnemu wykorzystaniu wody w procesie mycia zbiorników. Redukuje się również ilość środków myjących niezbędnych w procesie CIP. Mniej wody i mniej środków chemicznych oznacza zmniejszenie bieżących kosztów użytkowania. Niebagatelne znaczenie mają walory ekologiczne: oszczędność cennego zasobu jakim jest woda i redukcja ilości wytwarzanych ścieków.

gotowy zbiornik - ikona

5. Gotowy produkt

Oto jak prezentują się oferowane przez nas produkty po zakończeniu procesu produkcyjnego, spawalniczego oraz polerowania.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności