Kadzie

  • Pojemność: 5 hl
  • Materiał: stal nierdzewna AISI 304/304L (opcjonalnie: części mające kontakt z medium AISI 316L
  • Wykończenie zewnętrze: mazerowanie/satyna
  • Wykończenie wewnętrzne: polerowanie
  • Możliwość instalacji wyposażenia dodatkowego i dodania opcji transportu wózkiem widłowym oraz paletowym.

 

Kadzie (zbiorniki wózkowe)

Zbiorniki wózkowe, nazywane również pojemnikami lub kadziami, są niezwykle elastycznym elementem logistyki wewnątrzzakładowej. Ten rodzaj zbiorników, dzięki kompaktowym wymiarom, dużej uniwersalności i mobilności jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, w których występuje konieczność przemieszczania produktów płynnych lub półpłynnych wewnątrz zakładu.

Zbiorniki wózkowe ze stali nierdzewnej - uniwersalność i funkcjonalność

Kadzie doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku transportu półproduktów w trakcie procesu produkcji, jak i dystrybucji gotowych wyrobów w magazynie.

 

Możliwość instalacji dodatkowego wyposażenia (m.in. mieszadła lub podgrzewacza) sprawia, że zbiorniki są również świetnym narzędziem do przechowywania bardziej wymagających produktów, a także biorą udział bezpośrednio w procesie produkcji.

 

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności