Zbiorniki paletowe do transportu wózkiem widłowym i paletowym

  • Pojemność: 5-20 hl
  • Materiał: stal nierdzewna AISI 304/304L (opcjonalnie: części mające kontakt z medium AISI 316L)
  • Możliwość składowania pionowego: tak
  • Wykończenie zewnętrze: mazerowanie/satyna
  • Wykończenie wewnętrzne: polerowanie

 

Paletopojemniki nierdzewne (przystosowane do transportu wózkiem paletowym i widłowym)

Paletopojemniki nierdzewne są niezwykle solidną konstrukcją dostosowaną do transportu wózkiem paletowym i widłowym. Ich największą zaletą jest to, że ustawia się je jeden na drugim, co wydatnie optymalizuje wykorzystanie powierzchni magazynowej. Stalowa rama, w której umieszczony jest zbiornik, ma wyjątkowo solidną konstrukcję, a przy tym zachowuje walory estetyczne.

Zalety i zastosowanie 

Paletopojemniki zaprojektowano z myślą o przechowywaniu płynnych produktów spożywczych. Dzięki ich gładkiej, lustrzanej powierzchni wewnętrznej przyleganie cząstek produktu jest utrudnione. Tym samym, utrzymanie paletopojemników w czystości staje się znacznie łatwiejsze. Łatwy proces mycia zbiorników ogranicza ilość zużywanej wody oraz środków myjących. W konsekwencji prowadzi to do dużych oszczędności w trakcie bieżącej eksploatacji. 

 

Tego rodzaju zbiorniki wykorzystuje się m.in. w przemyśle kosmetycznym, chemicznym oraz wszędzie tam, gdzie wysokie standardy higieniczne oraz wysoka odporność na korozję mają istotne znaczenie.

 

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności