Zbiorniki paletowe do transportu wózkiem paletowym

  • Pojemność: 5-20 hl
  • Materiał: stal nierdzewna AISI 304/304L (opcjonalnie: części mające kontakt z medium AISI 316L)
  • Wykończenie zewnętrze: mazerowanie/satyna
  • Wykończenie wewnętrzne: polerowanie

 

Paletopojemniki przystosowane do transportu wózkiem paletowym

Zbiorniki paletowe nierdzewne stworzono, aby ułatwiały transport mediów płynnych i półpłynnych na krótkich odcinkach przy pomocy wózka paletowego. Szczególnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach, gdzie konieczne jest bardzo częste przemieszczanie produktów w obrębie hali produkcyjnej lub magazynowej.

Tanki - zastosowanie w przemyśle

Tanki zaprojektowano z myślą o przechowywaniu i transportowaniu przede wszystkim płynnych i półpłynnych produktów spożywczych. Idealnie gładka powierzchnia wewnętrzna zbiorników utrudnia przyleganie cząstek produktu, a w efekcie ułatwia mycie zbiorników.

 

Łatwy proces mycia zbiorników ogranicza ilość zużywanej wody oraz środków myjących, co w rezultacie prowadzi do dużych oszczędności w trakcie bieżącej eksploatacji.

Tego rodzaju zbiorników z powodzeniem używa się także w przemyśle kosmetycznym, chemicznym oraz w przedsiębiorstwach, w których bardzo duże znaczenie ma utrzymanie wysokich standardów higienicznych oraz odporność produktów na korozję.

 

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności